Kompaktowa ładowarka kołowa Liebherr L508 wynajem
- Brak wynajmu klientom prywatnym
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Radlader mieten Liebherr L508 Compact,
Schaufelinhalt 1 m³, Breite 2,1 m, 46 kW
W pobliżu: Cottbus, Lübbenau/Spreewald, Spremberg, Finsterwalde, Senftenberg, Hoyerswerda, Bad Muskau, Schwarzheide, Eisenhüttenstadt, Frankfurt (Oder)
Id produktu portalu wynajmu: 3454166
Technische Daten
| Waga operacyjna | 5600 Kg |
| Moc silnika (PS) | 68 PS |
| Moc silnika (KW) | 50 KW |
| Silnik | Diesel |
| Ausschütthöhemax. | 2,64 m |
| Zawartość łopaty | 1 cbm |
| Szerokość | 2100 mm |
| producent | Liebherr |
| Model | L508 Compact |
Niewiążące zapytanie o zakup
Kompaktowa ładowarka kołowa Liebherr L508
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Radlader mieten Liebherr L508 Compact,
Schaufelinhalt 1 m³, Breite 2,1 m, 46 kW
W pobliżu: Cottbus, Lübbenau/Spreewald, Spremberg, Finsterwalde, Senftenberg, Hoyerswerda, Bad Muskau, Schwarzheide, Eisenhüttenstadt, Frankfurt (Oder)
Id produktu portalu wynajmu: 3454166
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 5600 Kg |
| Moc silnika (PS) | 68 PS |
| Moc silnika (KW) | 50 KW |
| Silnik | Diesel |
| Ausschütthöhemax. | 2,64 m |
| Zawartość łopaty | 1 cbm |
| Szerokość | 2100 mm |
| producent | Liebherr |
| Model | L508 Compact |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Carl Beutlhauser Baumaschinen GmbH