Ładowarka kołowa Liebherr L509 Stereo wynajem
- Brak wynajmu klientom prywatnym
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Radlader Liebherr L509 Stereo,
Schaufelinhalt min. 1,2 m³, Breite 2,33 m, 73 PS
W pobliżu: Cottbus, Lübbenau/Spreewald, Spremberg, Finsterwalde, Senftenberg, Hoyerswerda, Bad Muskau, Schwarzheide, Eisenhüttenstadt, Frankfurt (Oder)
Id produktu portalu wynajmu: 3454170
Technische Daten
| Waga operacyjna | 6390 Kg |
| Moc silnika (PS) | 73 PS |
| Moc silnika (KW) | 54 KW |
| Silnik | Diesel |
| Ausschütthöhemax. | 2,641 m |
| Zawartość łopaty | 1.1 cbm |
| Szerokość | 2330 mm |
| producent | Liebherr |
| Model | L509 Stereo |
Niewiążące zapytanie o zakup
Ładowarka kołowa Liebherr L509 Stereo
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Radlader Liebherr L509 Stereo,
Schaufelinhalt min. 1,2 m³, Breite 2,33 m, 73 PS
W pobliżu: Cottbus, Lübbenau/Spreewald, Spremberg, Finsterwalde, Senftenberg, Hoyerswerda, Bad Muskau, Schwarzheide, Eisenhüttenstadt, Frankfurt (Oder)
Id produktu portalu wynajmu: 3454170
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 6390 Kg |
| Moc silnika (PS) | 73 PS |
| Moc silnika (KW) | 54 KW |
| Silnik | Diesel |
| Ausschütthöhemax. | 2,641 m |
| Zawartość łopaty | 1.1 cbm |
| Szerokość | 2330 mm |
| producent | Liebherr |
| Model | L509 Stereo |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Carl Beutlhauser Baumaschinen GmbH