Miniładowarka kołowa WL20e Wacker Neuson - Napęd elektryczny wynajem
- Brak wynajmu klientom prywatnym
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Mini Radlader mieten WL20e Wacker Neuson,
Schaufelinhalt 0,3 m³, Breite 1,076 m, 23,4 kW
W pobliżu: Cottbus, Lübbenau/Spreewald, Spremberg, Finsterwalde, Senftenberg, Hoyerswerda, Bad Muskau, Schwarzheide, Eisenhüttenstadt, Frankfurt (Oder)
Id produktu portalu wynajmu: 3454154
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2350 Kg |
| Moc silnika (KW) | 23.4 KW |
| Silnik | Elektryczny |
| Ausschütthöhemax. | 1,819 m |
| Zawartość łopaty | 0.3 cbm |
| Szerokość | 1076 mm |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | WL20e |
Niewiążące zapytanie o zakup
Miniładowarka kołowa WL20e Wacker Neuson - Napęd elektryczny
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Mini Radlader mieten WL20e Wacker Neuson,
Schaufelinhalt 0,3 m³, Breite 1,076 m, 23,4 kW
W pobliżu: Cottbus, Lübbenau/Spreewald, Spremberg, Finsterwalde, Senftenberg, Hoyerswerda, Bad Muskau, Schwarzheide, Eisenhüttenstadt, Frankfurt (Oder)
Id produktu portalu wynajmu: 3454154
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2350 Kg |
| Moc silnika (KW) | 23.4 KW |
| Silnik | Elektryczny |
| Ausschütthöhemax. | 1,819 m |
| Zawartość łopaty | 0.3 cbm |
| Szerokość | 1076 mm |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | WL20e |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Carl Beutlhauser Baumaschinen GmbH