Przyczepa sprężarki Atlas Copco XRXS 566CdN wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Kompressor Anhänger mieten Atlas Copco XRXS566CdN Schraubenkompressor
| Liefermenge | 33,6 m³/min |
| Druckbereich | 19,0-32,0 bar |
| Motor / Leistung KW | CAT C18 Acert-T3 |
| Tankinhalt l | 975 ltr. |
| Luftanschlüsse | 1 x RD75 |
| Maße LxBxH | L5,40mxB2,25mxH2,44 |
| Betriebsgewicht Kg | 8.200 Kg |
| Aufbereitung Druckl. | Nachkühler |
| Fahrwerk | stationär |
| Verbrauch l/h (ca.) | 95 l/h (100%) |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339104
Technische Daten
| Bar | 32.00 bar |
| Waga operacyjna | 8200.00 Kg |
| Powietrze cbm | 33.60 cbm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Atlas Copco Epiroc |
Niewiążące zapytanie o zakup
Przyczepa sprężarki Atlas Copco XRXS 566CdN
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kompressor Anhänger mieten Atlas Copco XRXS566CdN Schraubenkompressor
| Liefermenge | 33,6 m³/min |
| Druckbereich | 19,0-32,0 bar |
| Motor / Leistung KW | CAT C18 Acert-T3 |
| Tankinhalt l | 975 ltr. |
| Luftanschlüsse | 1 x RD75 |
| Maße LxBxH | L5,40mxB2,25mxH2,44 |
| Betriebsgewicht Kg | 8.200 Kg |
| Aufbereitung Druckl. | Nachkühler |
| Fahrwerk | stationär |
| Verbrauch l/h (ca.) | 95 l/h (100%) |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339104
Dane techniczne
| Bar | 32.00 bar |
| Waga operacyjna | 8200.00 Kg |
| Powietrze cbm | 33.60 cbm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Atlas Copco Epiroc |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice