Details
Kompressor CompAir C14 mieten
Kompressor CompAir C14
Volumenstrom: 1,4 m³/min
Betriebsüberdruck: 7 bar
Motor: Honda GX 630
Motorleistung: 15,5 kW
Betriebsgewicht: 165 kg
Motoröl: 1,9 l
Kraftstofftank: 20 l
Kompressoröl: 4 l
Druckluftanschlüsse: 1x 3/4″
Schalldruckpegel (LPA): 93 dB(A)
Technische Daten
Breite:63 cm
Höhe:67 cm
Länge:89 cm
Gewicht:160 kg
| Breite: | 63 cm |
| Höhe: | 67 cm |
| Länge: | 89 cm |
| Gewicht: | 160 kg |
W pobliżu: Neustrelitz, Neubrandenburg, Wesenberg, Prenzlau, Mirow, Rechlin, Woldegk, Gransee, Wittstock/Dosse, Waren (Müritz)
Id produktu portalu wynajmu: 3494947
Technische Daten
| Waga operacyjna | 160 Kg |
| Bar | 7 bar |
| Powietrze cbm | 1.4 cbm |
| Moc silnika (KW) | 15.5 KW |
| Silnik | Benzyna |
| producent | Compair |
| Model | C14 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Sprężarka CompAir C14
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kompressor CompAir C14 mieten
Kompressor CompAir C14
Volumenstrom: 1,4 m³/min
Betriebsüberdruck: 7 bar
Motor: Honda GX 630
Motorleistung: 15,5 kW
Betriebsgewicht: 165 kg
Motoröl: 1,9 l
Kraftstofftank: 20 l
Kompressoröl: 4 l
Druckluftanschlüsse: 1x 3/4″
Schalldruckpegel (LPA): 93 dB(A)
Technische Daten
Breite:63 cm
Höhe:67 cm
Länge:89 cm
Gewicht:160 kg
| Breite: | 63 cm |
| Höhe: | 67 cm |
| Länge: | 89 cm |
| Gewicht: | 160 kg |
W pobliżu: Neustrelitz, Neubrandenburg, Wesenberg, Prenzlau, Mirow, Rechlin, Woldegk, Gransee, Wittstock/Dosse, Waren (Müritz)
Id produktu portalu wynajmu: 3494947
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 160 Kg |
| Bar | 7 bar |
| Powietrze cbm | 1.4 cbm |
| Moc silnika (KW) | 15.5 KW |
| Silnik | Benzyna |
| producent | Compair |
| Model | C14 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baumaschinen Boneß GmbH