Details
Kompressor CompAir C30 Volumenstrom: 3m³/min, Betriebsdruck: 7 bar, Motorleistung: 18,9 kW
Druckluftanschlüsse: 2 x 3/4″, Schallpegel: 69
Überwachung der Motordrehzahl
stufenlose Volumenstromregelung
Öltemperatur-Regelventil
Technische Daten
Breite:145 cm
Höhe:125 cm
Länge:286 cm
Gewicht:750 kg
| Breite: | 145 cm |
| Höhe: | 125 cm |
| Länge: | 286 cm |
| Gewicht: | 750 kg |
W pobliżu: Neustrelitz, Neubrandenburg, Wesenberg, Prenzlau, Mirow, Rechlin, Woldegk, Gransee, Wittstock/Dosse, Waren (Müritz)
Id produktu portalu wynajmu: 3494982
Technische Daten
| Waga operacyjna | 750 Kg |
| Bar | 7 bar |
| Powietrze cbm | 3 cbm |
| Moc silnika (KW) | 18.9 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Compair |
| Model | C30 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Sprężarka CompAir C30
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kompressor CompAir C30 Volumenstrom: 3m³/min, Betriebsdruck: 7 bar, Motorleistung: 18,9 kW
Druckluftanschlüsse: 2 x 3/4″, Schallpegel: 69
Überwachung der Motordrehzahl
stufenlose Volumenstromregelung
Öltemperatur-Regelventil
Technische Daten
Breite:145 cm
Höhe:125 cm
Länge:286 cm
Gewicht:750 kg
| Breite: | 145 cm |
| Höhe: | 125 cm |
| Länge: | 286 cm |
| Gewicht: | 750 kg |
W pobliżu: Neustrelitz, Neubrandenburg, Wesenberg, Prenzlau, Mirow, Rechlin, Woldegk, Gransee, Wittstock/Dosse, Waren (Müritz)
Id produktu portalu wynajmu: 3494982
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 750 Kg |
| Bar | 7 bar |
| Powietrze cbm | 3 cbm |
| Moc silnika (KW) | 18.9 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Compair |
| Model | C30 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baumaschinen Boneß GmbH