Details
Kompressor Kaeser 43 M mieten
Volumenstrom bei max. Betriebsüberdruck 7 bar = 4,2 m³
Der M43 setzt mit seinem Gewicht von 730 kg Maßstäbe in Sachen Leistungsgewicht. Er ist sehr handlich und leicht zu bewegen.
Technische Daten
Breite:144 cm
Höhe:100 cm
Länge:345 cm
Gewicht:730 kg
| Breite: | 144 cm |
| Höhe: | 100 cm |
| Länge: | 345 cm |
| Gewicht: | 730 kg |
W pobliżu: Neustrelitz, Neubrandenburg, Wesenberg, Prenzlau, Mirow, Rechlin, Woldegk, Gransee, Wittstock/Dosse, Waren (Müritz)
Id produktu portalu wynajmu: 3495051
Technische Daten
| Waga operacyjna | 730 Kg |
| Bar | 7 bar |
| Powietrze cbm | 4.2 cbm |
| Szerokość | 1440 mm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Kaeser |
| Model | 43 M |
Niewiążące zapytanie o zakup
Sprężarka Kaeser 43 M
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kompressor Kaeser 43 M mieten
Volumenstrom bei max. Betriebsüberdruck 7 bar = 4,2 m³
Der M43 setzt mit seinem Gewicht von 730 kg Maßstäbe in Sachen Leistungsgewicht. Er ist sehr handlich und leicht zu bewegen.
Technische Daten
Breite:144 cm
Höhe:100 cm
Länge:345 cm
Gewicht:730 kg
| Breite: | 144 cm |
| Höhe: | 100 cm |
| Länge: | 345 cm |
| Gewicht: | 730 kg |
W pobliżu: Neustrelitz, Neubrandenburg, Wesenberg, Prenzlau, Mirow, Rechlin, Woldegk, Gransee, Wittstock/Dosse, Waren (Müritz)
Id produktu portalu wynajmu: 3495051
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 730 Kg |
| Bar | 7 bar |
| Powietrze cbm | 4.2 cbm |
| Szerokość | 1440 mm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Kaeser |
| Model | 43 M |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baumaschinen Boneß GmbH