Sprężarka Kaeser M031-7N PE wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Kompressor Anhänger mieten Kaeser M031-7N PE
| Liefermenge | 3,1 m³/min |
| Druckbereich | 4-8 bar |
| Motor / Leistung KW | Kubota D1105T |
| Tankinhalt l | 40l |
| Luftanschlüsse | 2 x Klaue 3/4" |
| Maße LxBxH | L2,94m x B1,26m x H1,33m |
| Betriebsgewicht Kg | 580 Kg |
| Aufbereitung Druckl. | Nachkühler, Öler (abschaltbar) |
| Fahrwerk | Straße, nur PKW |
| Verbrauch l/h (ca.) | 6,4 l/h (100%) / 2,9 l/h (Leerlauf) |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338221
Technische Daten
| Bar | 8.00 bar |
| Waga operacyjna | 580.00 Kg |
| Powietrze cbm | 3.10 cbm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Kaeser |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Sprężarka Kaeser M031-7N PE
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kompressor Anhänger mieten Kaeser M031-7N PE
| Liefermenge | 3,1 m³/min |
| Druckbereich | 4-8 bar |
| Motor / Leistung KW | Kubota D1105T |
| Tankinhalt l | 40l |
| Luftanschlüsse | 2 x Klaue 3/4" |
| Maße LxBxH | L2,94m x B1,26m x H1,33m |
| Betriebsgewicht Kg | 580 Kg |
| Aufbereitung Druckl. | Nachkühler, Öler (abschaltbar) |
| Fahrwerk | Straße, nur PKW |
| Verbrauch l/h (ca.) | 6,4 l/h (100%) / 2,9 l/h (Leerlauf) |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338221
Dane techniczne
| Bar | 8.00 bar |
| Waga operacyjna | 580.00 Kg |
| Powietrze cbm | 3.10 cbm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Kaeser |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 60486 Frankfurt am Main
|
Hessen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte