Przyczepa do wynajmu sprężarek Kaeser M114-10N wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Baukompressor - Kompressor Anhänger Kaeser M114-10N
| Liefermenge | 9,7 m³/min |
| Druckbereich | 6-10 bar |
| Motor / Leistung KW | Deutz TCD 3.6 L4 85KW 1600-2200 U/min |
| Tankinhalt l | 170l |
| Luftanschlüsse | 3x Moody 3/4" 1x RD75 |
| Maße LxBxH | L4,45m x B1,90m x H1,61m |
| Betriebsgewicht Kg | 1.828 Kg |
| Aufbereitung Druckl. | Nachkühler |
| Fahrwerk | gebremst, höhenverstellbar |
| Verbrauch l/h (ca.) | 20,5 l/h (100%) / 8,5 l/h (Leerlauf) |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338192
Technische Daten
| Bar | 10.00 bar |
| Waga operacyjna | 1828.00 Kg |
| Powietrze cbm | 9.70 cbm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Kaeser |
Niewiążące zapytanie o zakup
Przyczepa do wynajmu sprężarek Kaeser M114-10N
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Baukompressor - Kompressor Anhänger Kaeser M114-10N
| Liefermenge | 9,7 m³/min |
| Druckbereich | 6-10 bar |
| Motor / Leistung KW | Deutz TCD 3.6 L4 85KW 1600-2200 U/min |
| Tankinhalt l | 170l |
| Luftanschlüsse | 3x Moody 3/4" 1x RD75 |
| Maße LxBxH | L4,45m x B1,90m x H1,61m |
| Betriebsgewicht Kg | 1.828 Kg |
| Aufbereitung Druckl. | Nachkühler |
| Fahrwerk | gebremst, höhenverstellbar |
| Verbrauch l/h (ca.) | 20,5 l/h (100%) / 8,5 l/h (Leerlauf) |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338192
Dane techniczne
| Bar | 10.00 bar |
| Waga operacyjna | 1828.00 Kg |
| Powietrze cbm | 9.70 cbm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Kaeser |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice