Details
Kompressor Zipper
Technische Daten:
Breite in mm: 250
Länge in mm: 560
Höhe in mm: 550
Nettogewicht in kg: 20,500
Motorleistung S1: 1100
Spannung: 230V 50Hz
Drehzahl in min-1: 2850
Schutzklasse: IP 20
Schall-Leistungspegel in dB(A): 97
Schall-Druckpegel in dB(A): 73,4
Maximaldruck in bar: 8
Ansaugleistung in l/min: 165
Dauer Kesselfüllung in s: 110
Kesselvolumen in l: 24
W pobliżu: Essen, Duisburg, Mülheim an der Ruhr, Bochum Gelsenkirchen, Bottrop, Herne, Oberhausen, Velbert, Wattenscheid
Id produktu portalu wynajmu: 3489828
Technische Daten
| Wymiary | 56x25x55 LxWxH |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 20.5 Kg |
| Bar | 8 bar |
| Powietrze cbm | 0.16 cbm |
| Silnik | Elektryczny |
| producent | Zipper |
| Model | ZI-COM 24 E |
Niewiążące zapytanie o zakup
Zamek błyskawiczny sprężarki
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kompressor Zipper
Technische Daten:
Breite in mm: 250
Länge in mm: 560
Höhe in mm: 550
Nettogewicht in kg: 20,500
Motorleistung S1: 1100
Spannung: 230V 50Hz
Drehzahl in min-1: 2850
Schutzklasse: IP 20
Schall-Leistungspegel in dB(A): 97
Schall-Druckpegel in dB(A): 73,4
Maximaldruck in bar: 8
Ansaugleistung in l/min: 165
Dauer Kesselfüllung in s: 110
Kesselvolumen in l: 24
W pobliżu: Essen, Duisburg, Mülheim an der Ruhr, Bochum Gelsenkirchen, Bottrop, Herne, Oberhausen, Velbert, Wattenscheid
Id produktu portalu wynajmu: 3489828
Dane techniczne
| Wymiary | 56x25x55 LxWxH |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 20.5 Kg |
| Bar | 8 bar |
| Powietrze cbm | 0.16 cbm |
| Silnik | Elektryczny |
| producent | Zipper |
| Model | ZI-COM 24 E |
Warunki wynajmu
Bonität vorausgesetzt
Warunki wynajmu
Warunki wynajmu
Bonität vorausgesetzt
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Gorilla Tools GmbH