Młot sprężarki Wilking CB20V wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Baukompressor Zubehör Drucklufthammer mieten Schlaghammer Kompressorhammer verleih Wilking CB20V
| Kategorie | mittelschwer |
| Gewicht | 21,8 Kg |
| Einsteckende | EE 25x108 |
| Griffdämpfung | Ja |
| Luftbedarf | 1,4 m³/min - 5 bar |
| Länge | 580 mm |
| Schlagzahl | 1380 / min |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338841
Technische Daten
| Waga operacyjna | 21.80 Kg |
| producent | Wilking |
Niewiążące zapytanie o zakup
Młot sprężarki Wilking CB20V
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Baukompressor Zubehör Drucklufthammer mieten Schlaghammer Kompressorhammer verleih Wilking CB20V
| Kategorie | mittelschwer |
| Gewicht | 21,8 Kg |
| Einsteckende | EE 25x108 |
| Griffdämpfung | Ja |
| Luftbedarf | 1,4 m³/min - 5 bar |
| Länge | 580 mm |
| Schlagzahl | 1380 / min |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338841
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 21.80 Kg |
| producent | Wilking |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice