Osuszacz kondensacyjny Remko AMT 85-E wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Kondenstrockner mieten Remko AMT 85-E Bautrockner verleih
| Arbeitsbereich | 3° - 32° C |
| Luftvolumenstrom | 750 m³/h |
| max. Entf.-Leistung | 70,8 l/T(80r.F.30°)-13,1l/T(60r.F.10°) |
| Stromanschluss | 230V |
| Nennstromaufnahme | 4,8A (Abs.16A) - 1,02 KW |
| H x B x T | 950 x 615 x 530 mm |
| Gewicht | 49,5 Kg |
| max. Raumgrösse bis | 600 m³ |
| Schalldruckpegel | LpA 63 dB(A) |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338325
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 49.50 Kg |
| Silnik | Elektryczny |
| producent | Remko |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Osuszacz kondensacyjny Remko AMT 85-E
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kondenstrockner mieten Remko AMT 85-E Bautrockner verleih
| Arbeitsbereich | 3° - 32° C |
| Luftvolumenstrom | 750 m³/h |
| max. Entf.-Leistung | 70,8 l/T(80r.F.30°)-13,1l/T(60r.F.10°) |
| Stromanschluss | 230V |
| Nennstromaufnahme | 4,8A (Abs.16A) - 1,02 KW |
| H x B x T | 950 x 615 x 530 mm |
| Gewicht | 49,5 Kg |
| max. Raumgrösse bis | 600 m³ |
| Schalldruckpegel | LpA 63 dB(A) |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338325
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 49.50 Kg |
| Silnik | Elektryczny |
| producent | Remko |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte