Suszarka kondensacyjna Stielow Airdry 3 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Kondenstrockner verleih Stielow Airdry 3 Bautrockner mieten
| Arbeitsbereich | -10 bis 40°C |
| Luftvolumenstrom | 650 |
| max. Entf.-Leistung | 47 |
| Stromanschluss | 230 V / 50 Hz |
| Nennstromaufnahme | 420 |
| H x B x T | 590x380x410 mm |
| Gewicht | 35 kg |
| max. Raumgrösse bis | 600 cbm |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338783
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 35.00 Kg |
| Silnik | Elektryczny |
| producent | Stielow |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Suszarka kondensacyjna Stielow Airdry 3
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kondenstrockner verleih Stielow Airdry 3 Bautrockner mieten
| Arbeitsbereich | -10 bis 40°C |
| Luftvolumenstrom | 650 |
| max. Entf.-Leistung | 47 |
| Stromanschluss | 230 V / 50 Hz |
| Nennstromaufnahme | 420 |
| H x B x T | 590x380x410 mm |
| Gewicht | 35 kg |
| max. Raumgrösse bis | 600 cbm |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338783
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 35.00 Kg |
| Silnik | Elektryczny |
| producent | Stielow |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte