Osuszacz kondensacyjny Stielow TG 20 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Kondenstrockner mieten Stielow TG 20 verleih
| Arbeitsbereich | -10-40 |
| Luftvolumenstrom | 400 |
| max. Entf.-Leistung | 25,8 |
| Stromanschluss | 230 |
| Nennstromaufnahme | 350 W |
| H x B x T | 800 x 540 x 610 mm |
| Gewicht | 46,5 Kg |
| max. Raumgrösse bis | Wasserbehälter 11ltr |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338590
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 46.50 Kg |
| Silnik | Elektryczny |
| producent | Stielow |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Osuszacz kondensacyjny Stielow TG 20
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kondenstrockner mieten Stielow TG 20 verleih
| Arbeitsbereich | -10-40 |
| Luftvolumenstrom | 400 |
| max. Entf.-Leistung | 25,8 |
| Stromanschluss | 230 |
| Nennstromaufnahme | 350 W |
| H x B x T | 800 x 540 x 610 mm |
| Gewicht | 46,5 Kg |
| max. Raumgrösse bis | Wasserbehälter 11ltr |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338590
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 46.50 Kg |
| Silnik | Elektryczny |
| producent | Stielow |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 60486 Frankfurt am Main
|
Hessen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte