Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
35,00 EUR netto
41,65 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa
25,00 EUR netto
29,75 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Kragarmlift Müba mieten
| Ausziehbar | Ja |
| Hubhöhe | 1,10 bis 2,75m |
| Maße zusammengeklappt L x B x H | 1,59 x 0,81 x 0,60 m |
| Tragfähigkeit | 600 kg |
| Gewicht | 86 kg |
W pobliżu: Tuttlingen, Meßkirch, Stockach, Sigmaringen, Überlingen, Albstadt, Fridingen an der Donau, Geisingen, Stetten am kalten Markt, Spaichingen
Id produktu portalu wynajmu: 3486876
Technische Daten
| Wysokość robocza | 2.75 Meter |
| Nośność | 600 Kg |
| Waga operacyjna | 86 Kg |
| producent | Müba |
| Model | Kragarmlift |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Winda wspornikowa Müba
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kragarmlift Müba mieten
| Ausziehbar | Ja |
| Hubhöhe | 1,10 bis 2,75m |
| Maße zusammengeklappt L x B x H | 1,59 x 0,81 x 0,60 m |
| Tragfähigkeit | 600 kg |
| Gewicht | 86 kg |
W pobliżu: Tuttlingen, Meßkirch, Stockach, Sigmaringen, Überlingen, Albstadt, Fridingen an der Donau, Geisingen, Stetten am kalten Markt, Spaichingen
Id produktu portalu wynajmu: 3486876
Dane techniczne
| Wysokość robocza | 2.75 Meter |
| Nośność | 600 Kg |
| Waga operacyjna | 86 Kg |
| producent | Müba |
| Model | Kragarmlift |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Niklaus Baugeräte GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 78532 Tuttlingen
|
Baden-Württemberg