KRAMER 8105 - Radlader 5,65t wynajem
- Brak wynajmu klientom prywatnym
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Minimalny okres wynajmu
1 Tag
Opis i dane techniczne
Details
KRAMER 8105 - Radlader 5,65t
- Allradgelenkter Radlader
W pobliżu: Trier, Konz, Bitburg, Wittlich, Morbach, Thalfang, Traben-Trarbach, Bernkastel-Kues, Zell (Mosel), Idar-Oberstein
Id produktu portalu wynajmu: 3533980
Technische Daten
| Wymiary | 5730 x 2050 x 2650 LxWxH |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 5300 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 6000 Kg |
| Zawartość łopaty | 1.05 cbm |
| Szerokość | 2050 mm |
| Moc silnika (PS) | 75 PS |
| Moc silnika (KW) | 55.4 KW |
| CE-Zertifikat | Ja |
| Emissionsstufe | Stage V |
| Nośność | 2500 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Ausschütthöhemax. | 2640 m |
| producent | Kramer |
| Model | 8105 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
KRAMER 8105 - Radlader 5,65t
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Show all offers of this renter
Details
KRAMER 8105 - Radlader 5,65t
- Allradgelenkter Radlader
W pobliżu: Trier, Konz, Bitburg, Wittlich, Morbach, Thalfang, Traben-Trarbach, Bernkastel-Kues, Zell (Mosel), Idar-Oberstein
Id produktu portalu wynajmu: 3533980
Dane techniczne
| Wymiary | 5730 x 2050 x 2650 LxWxH |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 5300 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 6000 Kg |
| Zawartość łopaty | 1.05 cbm |
| Szerokość | 2050 mm |
| Moc silnika (PS) | 75 PS |
| Moc silnika (KW) | 55.4 KW |
| CE-Zertifikat | Ja |
| Emissionsstufe | Stage V |
| Nośność | 2500 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Ausschütthöhemax. | 2640 m |
| producent | Kramer |
| Model | 8105 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: HSB Handels- und Servicegesellschaft für Baumaschinen mbH
Park wynajmu Lokalizacja: 54338 Schweich-Issel
|
Rheinland-Pfalz
Godziny otwarcia
Poniedziałek
07:15 – 16:30
Wtorek
07:15 – 16:30
Środa
07:15 – 16:30
Czwartek
07:15 – 16:30
Piątek
07:15 – 16:30
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte