KRAMER 8115 - Radlader 6,1t wynajem
- Brak wynajmu klientom prywatnym
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
KRAMER 8115 - Radlader 6,1t , Gewicht 6100 kg, Schaufleinhalt 1,15 cbm, Breite 2150 mm.
- Allradgelenkter Radlader
W pobliżu: Trier, Konz, Bitburg, Wittlich, Morbach, Thalfang, Traben-Trarbach, Bernkastel-Kues, Zell (Mosel), Idar-Oberstein
Id produktu portalu wynajmu: 3533982
Technische Daten
| Wymiary | 5878 x 2150 x 2690 LxWxH |
| Zawartość łopaty | 1.15 cbm |
| Szerokość | 2150 mm |
| Moc silnika (PS) | 75 PS |
| Moc silnika (KW) | 55.4 KW |
| CE-Zertifikat | Ja |
| Emissionsstufe | Stage V |
| Nośność | 2900 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Ausschütthöhemax. | 2650 m |
| Waga operacyjna | 6100 Kg |
| producent | Kramer |
| Model | 8115 |
Niewiążące zapytanie o zakup
KRAMER 8115 - Radlader 6,1t
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
KRAMER 8115 - Radlader 6,1t , Gewicht 6100 kg, Schaufleinhalt 1,15 cbm, Breite 2150 mm.
- Allradgelenkter Radlader
W pobliżu: Trier, Konz, Bitburg, Wittlich, Morbach, Thalfang, Traben-Trarbach, Bernkastel-Kues, Zell (Mosel), Idar-Oberstein
Id produktu portalu wynajmu: 3533982
Dane techniczne
| Wymiary | 5878 x 2150 x 2690 LxWxH |
| Zawartość łopaty | 1.15 cbm |
| Szerokość | 2150 mm |
| Moc silnika (PS) | 75 PS |
| Moc silnika (KW) | 55.4 KW |
| CE-Zertifikat | Ja |
| Emissionsstufe | Stage V |
| Nośność | 2900 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Ausschütthöhemax. | 2650 m |
| Waga operacyjna | 6100 Kg |
| producent | Kramer |
| Model | 8115 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: HSB Handels- und Servicegesellschaft für Baumaschinen mbH