Kubota KX 018-4 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Minibagger Kubota KX 018-4
Schnellwechsel mech. QC01, Kabine mit Heizung, Verstelllaufwerk, Arbeitsscheinwerfer am Arm u. zwei an der Kabine, Zusatzkreis über Fußpedal
Nasz numer referencyjny: BB10674
W pobliżu: Überlingen, Konstanz, Stockach, Pfullendorf, Singen (Hohentwiel), Mersburg, Salem, Markdorf, Salem, Mühlingen
Id produktu portalu wynajmu: 3472736
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1795 Kg |
| Moc silnika (KW) | 11.6 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| Głębokość kopania | 238 cm |
| Szerokość | 990 mm |
| producent | Kubota |
| Model | KX 18-4 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Kubota KX 018-4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Kubota KX 018-4
Schnellwechsel mech. QC01, Kabine mit Heizung, Verstelllaufwerk, Arbeitsscheinwerfer am Arm u. zwei an der Kabine, Zusatzkreis über Fußpedal
Nasz numer referencyjny: BB10674
W pobliżu: Überlingen, Konstanz, Stockach, Pfullendorf, Singen (Hohentwiel), Mersburg, Salem, Markdorf, Salem, Mühlingen
Id produktu portalu wynajmu: 3472736
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1795 Kg |
| Moc silnika (KW) | 11.6 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| Głębokość kopania | 238 cm |
| Szerokość | 990 mm |
| producent | Kubota |
| Model | KX 18-4 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Bodensee Baumaschinen GmbH