Koparka Kubota KX 019-4 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger Kubota KX 019-4 PowTi Tele-FW
| Einsatzgewicht | 1.855 Kg |
| max. Grabtiefe | ca. 2,58m |
| max. Reichweite | 4,07m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 3,86x0,99-1,30x2,35 |
| SWE | MS01 Lehnhoff |
| Kraftst.-Tankinhalt | 21l |
| Motor / KW / PS | Kubota D902-BH |
| Zusatzhydr. l / bar | 4CW3553 |
| Zusatzkreise Anzahl | 11,8 KW / 16 PS |
| Batterie | KUB-1600 |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338262
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1855.00 Kg |
| Głębokość kopania | 258.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 11.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 16.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Kubota |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka Kubota KX 019-4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Kubota KX 019-4 PowTi Tele-FW
| Einsatzgewicht | 1.855 Kg |
| max. Grabtiefe | ca. 2,58m |
| max. Reichweite | 4,07m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 3,86x0,99-1,30x2,35 |
| SWE | MS01 Lehnhoff |
| Kraftst.-Tankinhalt | 21l |
| Motor / KW / PS | Kubota D902-BH |
| Zusatzhydr. l / bar | 4CW3553 |
| Zusatzkreise Anzahl | 11,8 KW / 16 PS |
| Batterie | KUB-1600 |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338262
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1855.00 Kg |
| Głębokość kopania | 258.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 11.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 16.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Kubota |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 60486 Frankfurt am Main
|
Hessen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte