Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
175,00 EUR netto
208,25 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa
150,00 EUR netto
178,50 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna
130,00 EUR netto
154,70 EUR w tym. 19% VAT
Opis i dane techniczne
Details
Kubota KX 057-4 Bagger mit HS 03
| Einsatzgewicht | 5545 kg |
| Gesamtbreite | 1960 mm |
| Transportlänge | 5520 mm |
| Höhe | 2550 mm |
| Grabtiefe | 3890 mm |
| Motorleistung | 33,8 KW/46,0 PS |
| Fahrgeschwindigkeit | 2,8/4,9 km/h |
W pobliżu: Meßkirch, Pfullendorf, Bad Saulgau, Stockach, Sigmaringen, Tuttlingen, Meersburg, Friedrichshafen, Konstanz, Baienfurt
Id produktu portalu wynajmu: 3352315
Technische Daten
| Waga operacyjna | 5000.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 33.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 46.00 PS |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 5545.00 Kg |
| producent | Kubota |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka Kubota KX 057-4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Show all offers of this renter
Details
Kubota KX 057-4 Bagger mit HS 03
| Einsatzgewicht | 5545 kg |
| Gesamtbreite | 1960 mm |
| Transportlänge | 5520 mm |
| Höhe | 2550 mm |
| Grabtiefe | 3890 mm |
| Motorleistung | 33,8 KW/46,0 PS |
| Fahrgeschwindigkeit | 2,8/4,9 km/h |
W pobliżu: Meßkirch, Pfullendorf, Bad Saulgau, Stockach, Sigmaringen, Tuttlingen, Meersburg, Friedrichshafen, Konstanz, Baienfurt
Id produktu portalu wynajmu: 3352315
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 5000.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 33.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 46.00 PS |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 5545.00 Kg |
| producent | Kubota |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Ummenhofer Baumaschinen GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 88630 Pfullendorf
|
Baden-Württemberg