Details
Kubota KX 060-5 Minibagger mieten mit einem Tieflöffel nach Wahl
KX060-5
Grabtiefe 3.875mm
Breite 1.960mm
Höhe 2.550mm
W pobliżu: Siegen, Marburg, Wetzlar, Gießen, Herborn, Bad Berleburg, Bad Laasphe, Olpe, Schmallenberg, Friedberg
Id produktu portalu wynajmu: 3331298
Technische Daten
| Waga operacyjna | 5635.00 Kg |
| Szerokość | 1960 mm |
| Głębokość kopania | 388 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | W pełni hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Oilquick |
| Producent/typ szybkozmieniacza | OQ 45-5 (5 -12 t) |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | KX060-5 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Kubota KX 060-4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kubota KX 060-5 Minibagger mieten mit einem Tieflöffel nach Wahl
KX060-5
Grabtiefe 3.875mm
Breite 1.960mm
Höhe 2.550mm
W pobliżu: Siegen, Marburg, Wetzlar, Gießen, Herborn, Bad Berleburg, Bad Laasphe, Olpe, Schmallenberg, Friedberg
Id produktu portalu wynajmu: 3331298
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 5635.00 Kg |
| Szerokość | 1960 mm |
| Głębokość kopania | 388 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | W pełni hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Oilquick |
| Producent/typ szybkozmieniacza | OQ 45-5 (5 -12 t) |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | KX060-5 |