Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
195,00 EUR netto
232,05 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa
165,00 EUR netto
196,35 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna
150,00 EUR netto
178,50 EUR w tym. 19% VAT
Opis i dane techniczne
Details
Kubota KX 080-4 Bagger mit HS 08
| Einsatzgewicht | 8315 kg |
| Gesamtbreite | 2200 mm |
| Transportlänge | 6410/6450 mm |
| Höhe | 2540 mm |
| Grabtiefe | 4250-4600 mm |
| Motorleistung | 46,5 KW/63,2 PS |
| Fahrgeschwindigkeit | 2,7-4,8 km/h |
W pobliżu: Meßkirch, Pfullendorf, Bad Saulgau, Stockach, Sigmaringen, Tuttlingen, Meersburg, Friedrichshafen, Konstanz, Baienfurt
Id produktu portalu wynajmu: 3352314
Technische Daten
| Waga operacyjna | 8000.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 46.50 KW |
| Moc silnika (PS) | 63.20 PS |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 8315.00 Kg |
| producent | Kubota |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka Kubota KX 080-4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Show all offers of this renter
Details
Kubota KX 080-4 Bagger mit HS 08
| Einsatzgewicht | 8315 kg |
| Gesamtbreite | 2200 mm |
| Transportlänge | 6410/6450 mm |
| Höhe | 2540 mm |
| Grabtiefe | 4250-4600 mm |
| Motorleistung | 46,5 KW/63,2 PS |
| Fahrgeschwindigkeit | 2,7-4,8 km/h |
W pobliżu: Meßkirch, Pfullendorf, Bad Saulgau, Stockach, Sigmaringen, Tuttlingen, Meersburg, Friedrichshafen, Konstanz, Baienfurt
Id produktu portalu wynajmu: 3352314
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 8000.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 46.50 KW |
| Moc silnika (PS) | 63.20 PS |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 8315.00 Kg |
| producent | Kubota |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Ummenhofer Baumaschinen GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 88630 Pfullendorf
|
Baden-Württemberg