Regulowany wysięgnik Kubota KX 080-4a2 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Kompaktbagger Kubota KX 080-4a2 mit Schnellwechsler HS08
Verlängerungskit Steuerkreise, Verstellausleger, Sicherheitsventil Löffelstiel, Klimaanlage, Radiovorbereitung, Arbeitsscheinwerfer Kabine und Arm.
Schnellwechsler: Holp Rototop HS08
W pobliżu: Überlingen, Konstanz, Stockach, Pfullendorf, Singen (Hohentwiel), Mersburg, Salem, Markdorf, Salem, Mühlingen
Id produktu portalu wynajmu: 3472735
Technische Daten
| Waga operacyjna | 9095 Kg |
| Moc silnika (KW) | 46.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Ausleger | Regulowany wysięgnik |
| Głębokość kopania | 459 cm |
| Szerokość | 2200 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Kubota |
| Model | KX 080-4a2 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Regulowany wysięgnik Kubota KX 080-4a2
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kompaktbagger Kubota KX 080-4a2 mit Schnellwechsler HS08
Verlängerungskit Steuerkreise, Verstellausleger, Sicherheitsventil Löffelstiel, Klimaanlage, Radiovorbereitung, Arbeitsscheinwerfer Kabine und Arm.
Schnellwechsler: Holp Rototop HS08
W pobliżu: Überlingen, Konstanz, Stockach, Pfullendorf, Singen (Hohentwiel), Mersburg, Salem, Markdorf, Salem, Mühlingen
Id produktu portalu wynajmu: 3472735
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 9095 Kg |
| Moc silnika (KW) | 46.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Ausleger | Regulowany wysięgnik |
| Głębokość kopania | 459 cm |
| Szerokość | 2200 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Kubota |
| Model | KX 080-4a2 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Bodensee Baumaschinen GmbH