Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
100,00 EUR netto
119,00 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa
85,00 EUR netto
101,15 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna
75,00 EUR netto
89,25 EUR w tym. 19% VAT
Opis i dane techniczne
Details
Kubota KX 19-4 Minibagger mieten
| Einsatzgewicht | 1755-1855 kg |
| Gesamtbreite | 990-1300 mm |
| Transportlänge | 3860 mm |
| Höhe | 2330-2350 mm |
| Grabtiefe | 2580 mm |
| Motorleistung | 11,8 KW/16,0 PS |
| Fahrgeschwindigkeit | 2,2/4,0 km/h |
W pobliżu: Meßkirch, Pfullendorf, Bad Saulgau, Stockach, Sigmaringen, Tuttlingen, Meersburg, Friedrichshafen, Konstanz, Baienfurt
Id produktu portalu wynajmu: 3352325
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1855.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 11.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 16.00 PS |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 1755.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 1855.00 Kg |
| producent | Kubota |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka Kubota KX 19-4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Show all offers of this renter
Details
Kubota KX 19-4 Minibagger mieten
| Einsatzgewicht | 1755-1855 kg |
| Gesamtbreite | 990-1300 mm |
| Transportlänge | 3860 mm |
| Höhe | 2330-2350 mm |
| Grabtiefe | 2580 mm |
| Motorleistung | 11,8 KW/16,0 PS |
| Fahrgeschwindigkeit | 2,2/4,0 km/h |
W pobliżu: Meßkirch, Pfullendorf, Bad Saulgau, Stockach, Sigmaringen, Tuttlingen, Meersburg, Friedrichshafen, Konstanz, Baienfurt
Id produktu portalu wynajmu: 3352325
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1855.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 11.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 16.00 PS |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 1755.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 1855.00 Kg |
| producent | Kubota |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Ummenhofer Baumaschinen GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 88630 Pfullendorf
|
Baden-Württemberg