KUBOTA KX080-4a2 - Bagger 8t wynajem
- Brak wynajmu klientom prywatnym
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
KUBOTA KX080-4a2 - Bagger 8t, Gewicht 8315 kg, Grabtiefe 460 cm, Breite 2200 mm
Gerne liefern wir ihnen auf Anfrage folgendes Zubehör nach Wahl und Verfügbarkeit: Tieflöffel mit Zähnen oder Schneide, Grabenräumlöffel, Greifer, Hämmer, Fräsen, etc.
W pobliżu: Saarlouis, Dillingen/Saar, Saarbrücken, Merzig, Lebach, St. Wendel, Neunkirchen (Saarland), Homburg (Saarland), Zweibrücken, Pirmasens
Id produktu portalu wynajmu: 3533820
Technische Daten
| Wymiary | 6450 x 2200 x 2540 LxWxH |
| Waga operacyjna | 8315 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 8315 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | Kg |
| Głębokość kopania | 460 cm |
| Szerokość | 2200 mm |
| Minimalna waga transportowa | 8315 Kg |
| Moc silnika (PS) | 63.2 PS |
| Moc silnika (KW) | 46.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Greifer-Hammerverrohrung | Ja |
| CE-Zertifikat | Ja |
| Emissionsstufe | Stage V |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Kubota |
| Model | KX080-4a2 |
Niewiążące zapytanie o zakup
KUBOTA KX080-4a2 - Bagger 8t
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
KUBOTA KX080-4a2 - Bagger 8t, Gewicht 8315 kg, Grabtiefe 460 cm, Breite 2200 mm
Gerne liefern wir ihnen auf Anfrage folgendes Zubehör nach Wahl und Verfügbarkeit: Tieflöffel mit Zähnen oder Schneide, Grabenräumlöffel, Greifer, Hämmer, Fräsen, etc.
W pobliżu: Saarlouis, Dillingen/Saar, Saarbrücken, Merzig, Lebach, St. Wendel, Neunkirchen (Saarland), Homburg (Saarland), Zweibrücken, Pirmasens
Id produktu portalu wynajmu: 3533820
Dane techniczne
| Wymiary | 6450 x 2200 x 2540 LxWxH |
| Waga operacyjna | 8315 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 8315 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | Kg |
| Głębokość kopania | 460 cm |
| Szerokość | 2200 mm |
| Minimalna waga transportowa | 8315 Kg |
| Moc silnika (PS) | 63.2 PS |
| Moc silnika (KW) | 46.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Greifer-Hammerverrohrung | Ja |
| CE-Zertifikat | Ja |
| Emissionsstufe | Stage V |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Kubota |
| Model | KX080-4a2 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: HSB Handels- und Servicegesellschaft für Baumaschinen mbH