Details
Kubota Microbagger mieten mit einem Tieflöffel nach Wahl
U10-3
Grabtiefe 1.800mm
Breite 750 - 990mm
Höhe: 2.260mm
W pobliżu: Siegen, Marburg, Wetzlar, Gießen, Herborn, Bad Berleburg, Bad Laasphe, Olpe, Schmallenberg, Friedberg
Id produktu portalu wynajmu: 3331284
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1120.00 Kg |
| Szerokość | 990 mm |
| Głębokość kopania | 180.00 cm |
| Kurzheck | 1 |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | U10 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Mikrokoparka Kubota U10-3
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kubota Microbagger mieten mit einem Tieflöffel nach Wahl
U10-3
Grabtiefe 1.800mm
Breite 750 - 990mm
Höhe: 2.260mm
W pobliżu: Siegen, Marburg, Wetzlar, Gießen, Herborn, Bad Berleburg, Bad Laasphe, Olpe, Schmallenberg, Friedberg
Id produktu portalu wynajmu: 3331284
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1120.00 Kg |
| Szerokość | 990 mm |
| Głębokość kopania | 180.00 cm |
| Kurzheck | Tak |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | U10 |