Details
Kubota Minibagger KX016-4 mit einem Tieflöffel nach Wahl
KX016-4
Grabtiefe 2.250mm
Breite 990 - 1.240mm
Höhe 2330 - 2350 mm
W pobliżu: Siegen, Marburg, Wetzlar, Gießen, Herborn, Bad Berleburg, Bad Laasphe, Olpe, Schmallenberg, Friedberg
Id produktu portalu wynajmu: 3331288
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1600 Kg |
| Szerokość | 1240 mm |
| Głębokość kopania | 225.00 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | KX016 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Kubota KX016-4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kubota Minibagger KX016-4 mit einem Tieflöffel nach Wahl
KX016-4
Grabtiefe 2.250mm
Breite 990 - 1.240mm
Höhe 2330 - 2350 mm
W pobliżu: Siegen, Marburg, Wetzlar, Gießen, Herborn, Bad Berleburg, Bad Laasphe, Olpe, Schmallenberg, Friedberg
Id produktu portalu wynajmu: 3331288
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1600 Kg |
| Szerokość | 1240 mm |
| Głębokość kopania | 225.00 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | KX016 |