Details
Kubota Minibagger KX085-5 mieten mit einem Tieflöffel nach Wahl
Wahlweise Verstell oder Monoausleger
KX085-5
Grabtiefe 4.590mm
Breite 2.200mm
Höhe 2.540mm
W pobliżu: Siegen, Marburg, Wetzlar, Gießen, Herborn, Bad Berleburg, Bad Laasphe, Olpe, Schmallenberg, Friedberg
Id produktu portalu wynajmu: 3331293
Technische Daten
| Waga operacyjna | 9097 Kg |
| Szerokość | 2200 mm |
| Głębokość kopania | 459.00 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | W pełni hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Oilquick |
| Producent/typ szybkozmieniacza | OQ 45-5 (5 -12 t) |
| Ausleger | Regulowany wysięgnik |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | KX085-5 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Kubota KX080-4 2PGL
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kubota Minibagger KX085-5 mieten mit einem Tieflöffel nach Wahl
Wahlweise Verstell oder Monoausleger
KX085-5
Grabtiefe 4.590mm
Breite 2.200mm
Höhe 2.540mm
W pobliżu: Siegen, Marburg, Wetzlar, Gießen, Herborn, Bad Berleburg, Bad Laasphe, Olpe, Schmallenberg, Friedberg
Id produktu portalu wynajmu: 3331293
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 9097 Kg |
| Szerokość | 2200 mm |
| Głębokość kopania | 459.00 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | W pełni hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Oilquick |
| Producent/typ szybkozmieniacza | OQ 45-5 (5 -12 t) |
| Ausleger | Regulowany wysięgnik |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | KX085-5 |