Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Radlader KUBOTA R070, Gewicht 4355 kg, Schaufelinhalt 0,65 cbm, Breite 1800 mm.
| Einsatzgewicht | 4355 kg |
| Schaufelinhalt | 0,65 m³ |
W pobliżu: Braunschweig, Wolfenbüttel, Peine, Wolfsburg, Helmstedt, Gifhorn, Lehre, Cremlingen, Königslutter am Elm, Vechelde
Id produktu portalu wynajmu: 3515958
Technische Daten
| Zawartość łopaty | 0.65 cbm |
| Waga operacyjna | 4355 Kg |
| Szerokość | 1800 mm |
| Moc silnika (KW) | 37.4 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| producent | Kubota |
| Model | R 070 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Radlader KUBOTA R070
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Radlader KUBOTA R070, Gewicht 4355 kg, Schaufelinhalt 0,65 cbm, Breite 1800 mm.
| Einsatzgewicht | 4355 kg |
| Schaufelinhalt | 0,65 m³ |
W pobliżu: Braunschweig, Wolfenbüttel, Peine, Wolfsburg, Helmstedt, Gifhorn, Lehre, Cremlingen, Königslutter am Elm, Vechelde
Id produktu portalu wynajmu: 3515958
Dane techniczne
| Zawartość łopaty | 0.65 cbm |
| Waga operacyjna | 4355 Kg |
| Szerokość | 1800 mm |
| Moc silnika (KW) | 37.4 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| producent | Kubota |
| Model | R 070 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Steinwedel VAB GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 38126 38126 Braunschweig
|
Niedersachsen