Kubota U 17E Elektrobagger wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Kubota U 17E Elektrobagger, Gewicht 1650 kg, Grabtiefe 231 cm, Laufwerkbreite 990 - 1240 mm, Motorleistung 11 kW (3x 400V/32A, Nennstrom 20).
Verstellbares Fahrwerk • Optional erhältlich mit Proportionalsteuerung • Beste Reiss- und Hubkraft seiner Gewichtsklasse • Knackiges Kurzheck, Hubzylinder im Nacken • Hydraulikleitungen geschützt integriert • Schnellgangschalter, Diebstahlsicherungssys- tem • Komfortabler Fahrersitz, viel Beinfreiheit
W pobliżu: Aarau, Suhr, Lenzberg, Brugg, Baden, Wohlen, Frick, Zofingen, Döttingen, Jurapark Aargau
Id produktu portalu wynajmu: 3511761
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1650 Kg |
| Głębokość kopania | 231 cm |
| Moc silnika (KW) | 11 KW |
| Silnik | Elektryczny |
| Elektro/Hybrid | 1 |
| Kurzheck | 1 |
| Verstellbare Breite | 990 mm |
| Verstellbare Breite | 1240 mm |
| producent | Kubota |
| Model | U 17E Elektro |
Niewiążące zapytanie o zakup
Kubota U 17E Elektrobagger
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kubota U 17E Elektrobagger, Gewicht 1650 kg, Grabtiefe 231 cm, Laufwerkbreite 990 - 1240 mm, Motorleistung 11 kW (3x 400V/32A, Nennstrom 20).
Verstellbares Fahrwerk • Optional erhältlich mit Proportionalsteuerung • Beste Reiss- und Hubkraft seiner Gewichtsklasse • Knackiges Kurzheck, Hubzylinder im Nacken • Hydraulikleitungen geschützt integriert • Schnellgangschalter, Diebstahlsicherungssys- tem • Komfortabler Fahrersitz, viel Beinfreiheit
W pobliżu: Aarau, Suhr, Lenzberg, Brugg, Baden, Wohlen, Frick, Zofingen, Döttingen, Jurapark Aargau
Id produktu portalu wynajmu: 3511761
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1650 Kg |
| Głębokość kopania | 231 cm |
| Moc silnika (KW) | 11 KW |
| Silnik | Elektryczny |
| Elektro/Hybrid | Tak |
| Kurzheck | Tak |
| Verstellbare Breite | 990 mm |
| Verstellbare Breite | 1240 mm |
| producent | Kubota |
| Model | U 17E Elektro |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: BauRent AG Ost