Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
135,00 EUR netto
160,65 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa
110,00 EUR netto
130,90 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna
90,00 EUR netto
107,10 EUR w tym. 19% VAT
Opis i dane techniczne
Details
Kubota U 27-4 Bagger mit MS 03
| Einsatzgewicht | 2565-2665 kg |
| Gesamtbreite | 1500 mm |
| Transportlänge | 4190 mm |
| Höhe | 2430 mm |
| Grabtiefe | 2820 mm |
| Motorleistung | 15,6 KW |
| Fahrgeschwindigkeit | 2,5 km/h / 4,5 km/h |
W pobliżu: Meßkirch, Pfullendorf, Bad Saulgau, Stockach, Sigmaringen, Tuttlingen, Meersburg, Friedrichshafen, Konstanz, Baienfurt
Id produktu portalu wynajmu: 3352321
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2800.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 15.60 KW |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Kubota |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka Kubota U 27-4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Show all offers of this renter
Details
Kubota U 27-4 Bagger mit MS 03
| Einsatzgewicht | 2565-2665 kg |
| Gesamtbreite | 1500 mm |
| Transportlänge | 4190 mm |
| Höhe | 2430 mm |
| Grabtiefe | 2820 mm |
| Motorleistung | 15,6 KW |
| Fahrgeschwindigkeit | 2,5 km/h / 4,5 km/h |
W pobliżu: Meßkirch, Pfullendorf, Bad Saulgau, Stockach, Sigmaringen, Tuttlingen, Meersburg, Friedrichshafen, Konstanz, Baienfurt
Id produktu portalu wynajmu: 3352321
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2800.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 15.60 KW |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Kubota |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Ummenhofer Baumaschinen GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 88630 Pfullendorf
|
Baden-Württemberg