Details
Kubota U 56-5 Kurzheckbagger Kubota mit einem Tieflöffel nach Wahl
U56-5
Grabtiefe 3.630mm
Breite 1.990mm
Höhe 2.550mm
W pobliżu: Siegen, Marburg, Wetzlar, Gießen, Herborn, Bad Berleburg, Bad Laasphe, Olpe, Schmallenberg, Friedberg
Id produktu portalu wynajmu: 3388960
Technische Daten
| Waga operacyjna | 5400.00 Kg |
| Szerokość | 1990 mm |
| Głębokość kopania | 363.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 33.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 46.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| Typ szybkiego zmieniacza | W pełni hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Oilquick |
| Producent/typ szybkozmieniacza | OQ 45-5 (5 -12 t) |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | U56-5 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka Kubota U 56-5 z krótkim ogonem
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kubota U 56-5 Kurzheckbagger Kubota mit einem Tieflöffel nach Wahl
U56-5
Grabtiefe 3.630mm
Breite 1.990mm
Höhe 2.550mm
W pobliżu: Siegen, Marburg, Wetzlar, Gießen, Herborn, Bad Berleburg, Bad Laasphe, Olpe, Schmallenberg, Friedberg
Id produktu portalu wynajmu: 3388960
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 5400.00 Kg |
| Szerokość | 1990 mm |
| Głębokość kopania | 363.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 33.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 46.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| Typ szybkiego zmieniacza | W pełni hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Oilquick |
| Producent/typ szybkozmieniacza | OQ 45-5 (5 -12 t) |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | U56-5 |