Koparka Kubota U10-3 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger mieten Kubota U10-3 Tele-FW MS01
| Einsatzgewicht | 1.045 Kg |
| max. Grabtiefe | 1,80m |
| max. Reichweite | 3,38m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 2,98x0,75/0,99x1,66/2,23m |
| SWE | Lehnhoff MS01 |
| Kraftst.-Tankinhalt | 12l |
| Motor / KW / PS | Kub D722-BH-4 |
| Zusatzhydr. l / bar | 4FC6632 |
| Zusatzkreise Anzahl | 7,4KW / 10,2PS @ 2050 U/min 3Zyl. |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3339044
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1045.00 Kg |
| Głębokość kopania | 180.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 7.40 KW |
| Moc silnika (PS) | 10.20 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Kubota |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka Kubota U10-3
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Kubota U10-3 Tele-FW MS01
| Einsatzgewicht | 1.045 Kg |
| max. Grabtiefe | 1,80m |
| max. Reichweite | 3,38m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 2,98x0,75/0,99x1,66/2,23m |
| SWE | Lehnhoff MS01 |
| Kraftst.-Tankinhalt | 12l |
| Motor / KW / PS | Kub D722-BH-4 |
| Zusatzhydr. l / bar | 4FC6632 |
| Zusatzkreise Anzahl | 7,4KW / 10,2PS @ 2050 U/min 3Zyl. |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3339044
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1045.00 Kg |
| Głębokość kopania | 180.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 7.40 KW |
| Moc silnika (PS) | 10.20 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Kubota |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte