Hybrydowa koparka Kubota U17-3 z krótkim ogonem wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Kubota U 17-3 Kurzheckbagger Hybrid mieten mit einem Tieflöffel nach Wahl
U17-3 Hybrid Diesel / Elektro Betrieb
Grabtiefe 2.310mm
Breite 990-1.240mm
Höhe 2.340mm
W pobliżu: Siegen, Marburg, Wetzlar, Gießen, Herborn, Bad Berleburg, Bad Laasphe, Olpe, Schmallenberg, Friedberg
Id produktu portalu wynajmu: 3331435
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1650.00 Kg |
| Szerokość | 1240 mm |
| Głębokość kopania | 231.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 11.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 16.00 PS |
| Silnik | Hybryda |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | U17-3 Hybrid |
Niewiążące zapytanie o zakup
Hybrydowa koparka Kubota U17-3 z krótkim ogonem
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kubota U 17-3 Kurzheckbagger Hybrid mieten mit einem Tieflöffel nach Wahl
U17-3 Hybrid Diesel / Elektro Betrieb
Grabtiefe 2.310mm
Breite 990-1.240mm
Höhe 2.340mm
W pobliżu: Siegen, Marburg, Wetzlar, Gießen, Herborn, Bad Berleburg, Bad Laasphe, Olpe, Schmallenberg, Friedberg
Id produktu portalu wynajmu: 3331435
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1650.00 Kg |
| Szerokość | 1240 mm |
| Głębokość kopania | 231.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 11.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 16.00 PS |
| Silnik | Hybryda |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | U17-3 Hybrid |