Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
120,00 EUR netto
142,80 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa
110,00 EUR netto
130,90 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna
79,00 EUR netto
94,01 EUR w tym. 19% VAT
Opis i dane techniczne
Details
Kubota U17 Kurzheckbagger
| Kubota U17 |
| Gewicht: 1,70 t |
| Arbeitstiefe: 2,25 |
| Breite (m): 1,00 |
| Tag: 120,00 ⬠|
| Woche: 110,00 ⬠|
| Monat: 79,00 ⬠|
W pobliżu: Fulda, Bad Brückenau, Schlüchtern, Lauterbach (Hessen), Hünfeld, Bad Hersfeld, Alsfeld, Gedern, Frankenheim/Rhön, Gerseld (Rhön)
Id produktu portalu wynajmu: 3527322
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1700 Kg |
| Szerokość | 1000 mm |
| Głębokość kopania | 225 cm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Kubota |
| Model | U 17 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Kubota U17 Kurzheckbagger
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kubota U17 Kurzheckbagger
| Kubota U17 |
| Gewicht: 1,70 t |
| Arbeitstiefe: 2,25 |
| Breite (m): 1,00 |
| Tag: 120,00 ⬠|
| Woche: 110,00 ⬠|
| Monat: 79,00 ⬠|
W pobliżu: Fulda, Bad Brückenau, Schlüchtern, Lauterbach (Hessen), Hünfeld, Bad Hersfeld, Alsfeld, Gedern, Frankenheim/Rhön, Gerseld (Rhön)
Id produktu portalu wynajmu: 3527322
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1700 Kg |
| Szerokość | 1000 mm |
| Głębokość kopania | 225 cm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Kubota |
| Model | U 17 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Thomas Schmitt Baumaschinen GmbH&Co.KG
Park wynajmu Lokalizacja: 36041 Fulda
|
Hessen