Kubota U20-3 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger mieten Kubota U20-3 Tele-FW HAM
| Einsatzgewicht | 2380 Kg |
| max. Grabtiefe | 2,60m |
| max. Reichweite | 4,26m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 3,85x1,31/1,50x2,36m |
| SWE | MS03 |
| Kraftst.-Tankinhalt | 28l |
| Motor / KW / PS | D1105-E2-BH-12 |
| Zusatzkreise Anzahl | 14 KW / 19 PS |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339134
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2380.00 Kg |
| Głębokość kopania | 260.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 14.00 KW |
| Moc silnika (PS) | 19.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Kubota |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Kubota U20-3
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Kubota U20-3 Tele-FW HAM
| Einsatzgewicht | 2380 Kg |
| max. Grabtiefe | 2,60m |
| max. Reichweite | 4,26m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 3,85x1,31/1,50x2,36m |
| SWE | MS03 |
| Kraftst.-Tankinhalt | 28l |
| Motor / KW / PS | D1105-E2-BH-12 |
| Zusatzkreise Anzahl | 14 KW / 19 PS |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339134
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2380.00 Kg |
| Głębokość kopania | 260.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 14.00 KW |
| Moc silnika (PS) | 19.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Kubota |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 60486 Frankfurt am Main
|
Hessen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte