Kubota U35-3GL wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger mieten Kubota U35-3GL Greiferverrohrung Heben
| Einsatzgewicht | 3.590 Kg |
| max. Grabtiefe | 3,35m |
| max. Reichweite | 5,50m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 4,87 x 1,70 x 2,44m |
| SWE | MS03 / Grf-Verrohrung |
| Kraftst.-Tankinhalt | l |
| Motor / KW / PS | Kubota D1503-M-EBH-4-EC-N |
| Zusatzhydr. l / bar | 7CN2316 5834722 |
| Zusatzkreise Anzahl | 20,3KW / 27,2PS (2300 U/min) |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338986
Technische Daten
| Waga operacyjna | 3590.00 Kg |
| Głębokość kopania | 335.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 20.30 KW |
| Moc silnika (PS) | 27.20 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Kubota |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Kubota U35-3GL
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Kubota U35-3GL Greiferverrohrung Heben
| Einsatzgewicht | 3.590 Kg |
| max. Grabtiefe | 3,35m |
| max. Reichweite | 5,50m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 4,87 x 1,70 x 2,44m |
| SWE | MS03 / Grf-Verrohrung |
| Kraftst.-Tankinhalt | l |
| Motor / KW / PS | Kubota D1503-M-EBH-4-EC-N |
| Zusatzhydr. l / bar | 7CN2316 5834722 |
| Zusatzkreise Anzahl | 20,3KW / 27,2PS (2300 U/min) |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338986
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 3590.00 Kg |
| Głębokość kopania | 335.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 20.30 KW |
| Moc silnika (PS) | 27.20 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Kubota |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte