Kubota U55-4 GLS2 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger mieten Kubota U55-4 GLS2
| Einsatzgewicht | 5.400 Kg |
| max. Grabtiefe | 3,63m |
| max. Reichweite | 6,10m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 5.500 x 1.960 x 2.550 mm |
| SWE | MS03 |
| Kraftst.-Tankinhalt | 68l |
| Motor / KW / PS | Kubota V2607-DI-E3-BH / 33,8 KW |
| Zusatzhydr. l / bar | I: 75l/min-206bar / II: 37l/min-196bar |
| Zusatzkreise Anzahl | 2 |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338972
Technische Daten
| Waga operacyjna | 5400.00 Kg |
| Głębokość kopania | 363.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 33.80 KW |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Kubota |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Kubota U55-4 GLS2
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Kubota U55-4 GLS2
| Einsatzgewicht | 5.400 Kg |
| max. Grabtiefe | 3,63m |
| max. Reichweite | 6,10m |
| Maße (Transp.) LxBxH | 5.500 x 1.960 x 2.550 mm |
| SWE | MS03 |
| Kraftst.-Tankinhalt | 68l |
| Motor / KW / PS | Kubota V2607-DI-E3-BH / 33,8 KW |
| Zusatzhydr. l / bar | I: 75l/min-206bar / II: 37l/min-196bar |
| Zusatzkreise Anzahl | 2 |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338972
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 5400.00 Kg |
| Głębokość kopania | 363.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 33.80 KW |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Kubota |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte