KUBOTA U56-5 - Bagger 6t wynajem
- Brak wynajmu klientom prywatnym
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
KUBOTA U56-5 - Bagger 6t, Gewicht 5595 kg, Grabtiefe 363 cm, Breite 1960 mm
Gerne liefern wir ihnen auf Anfrage folgendes Zubehör nach Wahl und Verfügbarkeit: Tieflöffel mit Zähnen oder Schneide, Grabenräumlöffel, Greifer, Hämmer, Fräsen, etc.
W pobliżu: Trier, Konz, Bitburg, Wittlich, Morbach, Thalfang, Traben-Trarbach, Bernkastel-Kues, Zell (Mosel), Idar-Oberstein
Id produktu portalu wynajmu: 3533808
Technische Daten
| Wymiary | 5490 x 1960 x 2550 LxWxH |
| Waga operacyjna | 5595 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 5595 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | Kg |
| Głębokość kopania | 363 cm |
| Szerokość | 1960 mm |
| Minimalna waga transportowa | 5595 Kg |
| Moc silnika (PS) | 47.6 PS |
| Moc silnika (KW) | 35 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Greifer-Hammerverrohrung | Ja |
| CE-Zertifikat | Ja |
| Emissionsstufe | Stage V |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Kurzheck | 1 |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | U56-5 |
Niewiążące zapytanie o zakup
KUBOTA U56-5 - Bagger 6t
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
KUBOTA U56-5 - Bagger 6t, Gewicht 5595 kg, Grabtiefe 363 cm, Breite 1960 mm
Gerne liefern wir ihnen auf Anfrage folgendes Zubehör nach Wahl und Verfügbarkeit: Tieflöffel mit Zähnen oder Schneide, Grabenräumlöffel, Greifer, Hämmer, Fräsen, etc.
W pobliżu: Trier, Konz, Bitburg, Wittlich, Morbach, Thalfang, Traben-Trarbach, Bernkastel-Kues, Zell (Mosel), Idar-Oberstein
Id produktu portalu wynajmu: 3533808
Dane techniczne
| Wymiary | 5490 x 1960 x 2550 LxWxH |
| Waga operacyjna | 5595 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 5595 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | Kg |
| Głębokość kopania | 363 cm |
| Szerokość | 1960 mm |
| Minimalna waga transportowa | 5595 Kg |
| Moc silnika (PS) | 47.6 PS |
| Moc silnika (KW) | 35 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Greifer-Hammerverrohrung | Ja |
| CE-Zertifikat | Ja |
| Emissionsstufe | Stage V |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Kurzheck | Tak |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | U56-5 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: HSB Handels- und Servicegesellschaft für Baumaschinen mbH