Koparka CAT 310 z krótkim ogonem wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Bagger Hamburg mieten CATERPILLAR 310, verfügbare Anbauteile Tieflöffel, Sieblöffel, Grabenräumschaufel hydr. schwenkbar, Zweischalengreifer und Abbruchhammer
| Gewicht: | 9,8 t |
| Grabtiefe: | 5.075 mm |
| Höhe: | 2.625 mm |
| Breite: | 2.470 mm |
| Ausstattung: | Kabine, hydr. Schnellwechsler, Klimaanlage, Betankungspumpe, Rückfahrkamera, Rückfahrwarneinrichtung |
W pobliżu: Hamburg, Norderstedt, Seevetal, Lübeck, Kiel, Rendsburg, Flensburg, Lüneburg, Bad Bramstedt, Schwerin
Id produktu portalu wynajmu: 3390791
Technische Daten
| Waga operacyjna | 9800 Kg |
| Głębokość kopania | 507 cm |
| Szerokość | 2470 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Caterpillar |
| Model | 310 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka CAT 310 z krótkim ogonem
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Bagger Hamburg mieten CATERPILLAR 310, verfügbare Anbauteile Tieflöffel, Sieblöffel, Grabenräumschaufel hydr. schwenkbar, Zweischalengreifer und Abbruchhammer
| Gewicht: | 9,8 t |
| Grabtiefe: | 5.075 mm |
| Höhe: | 2.625 mm |
| Breite: | 2.470 mm |
| Ausstattung: | Kabine, hydr. Schnellwechsler, Klimaanlage, Betankungspumpe, Rückfahrkamera, Rückfahrwarneinrichtung |
W pobliżu: Hamburg, Norderstedt, Seevetal, Lübeck, Kiel, Rendsburg, Flensburg, Lüneburg, Bad Bramstedt, Schwerin
Id produktu portalu wynajmu: 3390791
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 9800 Kg |
| Głębokość kopania | 507 cm |
| Szerokość | 2470 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Caterpillar |
| Model | 310 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Hanse Baumaschinen GmbH