Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
160,00 EUR netto
190,40 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa
130,00 EUR netto
154,70 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna
115,00 EUR netto
136,85 EUR w tym. 19% VAT
Opis i dane techniczne
Details
Kurzheckbagger mieten JCB 48Z-1 Grabtiefe 3,32 m
- Transportlänge/mm: 5353
- Transportbreite/mm: 1950
- Transporthöhe/mm: 2551
W pobliżu: Baden-Baden, Karlsruhe, Rastatt, Bühl, Achern, Bad Herrenalb, Offenburg, Ettlingen, Pforzheim, Lahr Schwarzwald
Id produktu portalu wynajmu: 3327395
Technische Daten
| Waga operacyjna | 4792.00 Kg |
| Szerokość | 1950 mm |
| Głębokość kopania | 332.00 cm |
| Moc silnika (PS) | 47.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| producent | JCB |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka z krótkim ogonem JCB 48Z-1
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kurzheckbagger mieten JCB 48Z-1 Grabtiefe 3,32 m
- Transportlänge/mm: 5353
- Transportbreite/mm: 1950
- Transporthöhe/mm: 2551
W pobliżu: Baden-Baden, Karlsruhe, Rastatt, Bühl, Achern, Bad Herrenalb, Offenburg, Ettlingen, Pforzheim, Lahr Schwarzwald
Id produktu portalu wynajmu: 3327395
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 4792.00 Kg |
| Szerokość | 1950 mm |
| Głębokość kopania | 332.00 cm |
| Moc silnika (PS) | 47.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| producent | JCB |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Warunki wynajmu
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Reichert Servicecenter
Park wynajmu Lokalizacja: 76547 Sinzheim
|
Baden-Württemberg