Koparka Kubota U 10-3 z krótkim ogonem wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Kurzheckbagger mieten Rostock, Kubota U 10-3 Bagger, Betriebsgewicht 1,0 t . Breite 750 mm, Grabtiefe 1550 mm
W pobliżu: Rostock, Wismar, Stralsund, Güstrow, Teterow, Rügen, Greifwald, Tribsees, Bad Doberan, Amt Tessin
Id produktu portalu wynajmu: 3393338
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1000 Kg |
| Głębokość kopania | 155 cm |
| Szerokość | 750 mm |
| Moc silnika (KW) | 7.4 KW |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Kubota |
| Model | U 10-3 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka Kubota U 10-3 z krótkim ogonem
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kurzheckbagger mieten Rostock, Kubota U 10-3 Bagger, Betriebsgewicht 1,0 t . Breite 750 mm, Grabtiefe 1550 mm
W pobliżu: Rostock, Wismar, Stralsund, Güstrow, Teterow, Rügen, Greifwald, Tribsees, Bad Doberan, Amt Tessin
Id produktu portalu wynajmu: 3393338
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1000 Kg |
| Głębokość kopania | 155 cm |
| Szerokość | 750 mm |
| Moc silnika (KW) | 7.4 KW |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Kubota |
| Model | U 10-3 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: DPS Baumaschinenvermietung GmbH