Koparka krótkoogonowa New Holland E140C SR wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Kurzheckbagger New Holland E140C SR mieten
Trotz seiner kompakten Außenmaße ist der E140C SR konsequent auf Stabilität und große Hubleistung ausgelegt und eignet sich besonders für Arbeiten unter beengten Platzverhältnissen. Er bietet auch als Kompaktmodell die Leistung und die Produktivität eines Standardmodells mit konventionellem Heckradius.
| Einsatzgewicht | 14400 kg |
| Gesamtbreite | 2590 mm |
| Transportlänge | 7990 mm |
| Höhe | 2870 mm |
| Grabtiefe | 5230 mm |
| Motorleistung | 74,0 KW/99,0 PS |
W pobliżu: Bühl, Achern, Baden-Baden, Offenburg, Baiersbronn, Gaggenau, Rastatt, Rust, Lahr/Schwarzwald, Bad Wildbad
Id produktu portalu wynajmu: 3484693
Technische Daten
| Moc silnika (KW) | 74.0 KW |
| Waga operacyjna | 14400 Kg |
| Głębokość kopania | 523 cm |
| Szerokość | 2590 mm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| producent | New Holland |
| Model | E140C SR |
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka krótkoogonowa New Holland E140C SR
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kurzheckbagger New Holland E140C SR mieten
Trotz seiner kompakten Außenmaße ist der E140C SR konsequent auf Stabilität und große Hubleistung ausgelegt und eignet sich besonders für Arbeiten unter beengten Platzverhältnissen. Er bietet auch als Kompaktmodell die Leistung und die Produktivität eines Standardmodells mit konventionellem Heckradius.
| Einsatzgewicht | 14400 kg |
| Gesamtbreite | 2590 mm |
| Transportlänge | 7990 mm |
| Höhe | 2870 mm |
| Grabtiefe | 5230 mm |
| Motorleistung | 74,0 KW/99,0 PS |
W pobliżu: Bühl, Achern, Baden-Baden, Offenburg, Baiersbronn, Gaggenau, Rastatt, Rust, Lahr/Schwarzwald, Bad Wildbad
Id produktu portalu wynajmu: 3484693
Dane techniczne
| Moc silnika (KW) | 74.0 KW |
| Waga operacyjna | 14400 Kg |
| Głębokość kopania | 523 cm |
| Szerokość | 2590 mm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| producent | New Holland |
| Model | E140C SR |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Vermietpool Chemnitz