Details
Minibagger München und Umgebung mieten, Kubota KX 027-4, Gewicht 2800 kg, Grabtiefe 274 cm
W pobliżu: München, Starnberg, Holzkirchen, Germering, Wolfratshausen, Gauting, Ottobrunn, Geretsried, Sauerlach, Grünwald
Id produktu portalu wynajmu: 3459602
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2800 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Głębokość kopania | 274 cm |
| Szerokość | 1400 mm |
| Moc silnika (KW) | 17.5 KW |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Kubota |
| Model | KX027-4 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger München und Umgebung mieten, Kubota KX 027-4, Gewicht 2800 kg, Grabtiefe 274 cm
W pobliżu: München, Starnberg, Holzkirchen, Germering, Wolfratshausen, Gauting, Ottobrunn, Geretsried, Sauerlach, Grünwald
Id produktu portalu wynajmu: 3459602
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2800 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Głębokość kopania | 274 cm |
| Szerokość | 1400 mm |
| Moc silnika (KW) | 17.5 KW |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Kubota |
| Model | KX027-4 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Land - & Gartentechnik Spindler GmbH