MB Crusher frezarka z głowicą poprzeczną MB-R800 wynajem
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Geeignet für alle Anwendungen bei der schwer zu brechendes oder zu räumendes Material vorhanden ist.
Die MB CRUSHER Fräse Typ MB-R ist für Anwendungen von Flächen und Zementwänden, für Abgrabungen, Grabenöffnungen, Abbruch- und Baggerarbeiten geeignet, sowie für alle Anwendungen in Städten und auf kleineren Baustellen.
W pobliżu: Hamburg, Osnabrück, Kiel, Berlin, Frankfurt am Main, Wiesbaden, Stuttgart, Darmstadt, Ludwigsburg, Augsburg, Kempten, Nürnberg
Id produktu portalu wynajmu: 3354402
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1000.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 1000.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | Kg |
| Nośnik (min./maks.) | 10.0 to |
| Nośnik (min./maks.) | 22.0 to |
| Wymiary | 600 W X 110 L X 1120 H LxWxH |
| Bar | 350 bar |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 200 Liter/min |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 300 Liter/min |
| Anbaugerät für | Koparka |
| producent | MB Crusher |
| Model | MB-R800 |
Niewiążące zapytanie o zakup
MB Crusher frezarka z głowicą poprzeczną MB-R800
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Geeignet für alle Anwendungen bei der schwer zu brechendes oder zu räumendes Material vorhanden ist.
Die MB CRUSHER Fräse Typ MB-R ist für Anwendungen von Flächen und Zementwänden, für Abgrabungen, Grabenöffnungen, Abbruch- und Baggerarbeiten geeignet, sowie für alle Anwendungen in Städten und auf kleineren Baustellen.
W pobliżu: Hamburg, Osnabrück, Kiel, Berlin, Frankfurt am Main, Wiesbaden, Stuttgart, Darmstadt, Ludwigsburg, Augsburg, Kempten, Nürnberg
Id produktu portalu wynajmu: 3354402
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1000.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 1000.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | Kg |
| Nośnik (min./maks.) | 10.0 to |
| Nośnik (min./maks.) | 22.0 to |
| Wymiary | 600 W X 110 L X 1120 H LxWxH |
| Bar | 350 bar |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 200 Liter/min |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 300 Liter/min |
| Anbaugerät für | Koparka |
| producent | MB Crusher |
| Model | MB-R800 |
Filmy
Arkusze danych i pliki do pobrania
Filmy
Filmy
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: MB Deutschland GmbH