MB Crusher MB-R900 wynajem
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Große Leistungen
Geeignet für alle Anwendungen bei der schwer zu brechendes oder zu räumendes Material vorhanden ist.
Die MB CRUSHER Fräse Typ MB-R900 ist für Anwendungen von Flächen und Zementwänden, für Abgrabungen, Grabenöffnungen, Abbruch- und Baggerarbeiten geeignet, sowie für alle Anwendungen in Städten und auf kleineren Baustellen.
W pobliżu: Hamburg, Osnabrück, Kiel, Berlin, Frankfurt am Main, Wiesbaden, Stuttgart, Darmstadt, Ludwigsburg, Augsburg, Kempten, Nürnberg
Id produktu portalu wynajmu: 3354400
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1400.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 1400.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | Kg |
| Nośnik (min./maks.) | 19.0 to |
| Nośnik (min./maks.) | 35.0 to |
| Wymiary | 680 W x 1130 L x 1375 H LxWxH |
| Bar | 350 bar |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 250 Meter |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 350 Meter |
| Anbaugerät für | Koparka |
| producent | MB Crusher |
| Model | MB-R900 |
Niewiążące zapytanie o zakup
MB Crusher MB-R900
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Große Leistungen
Geeignet für alle Anwendungen bei der schwer zu brechendes oder zu räumendes Material vorhanden ist.
Die MB CRUSHER Fräse Typ MB-R900 ist für Anwendungen von Flächen und Zementwänden, für Abgrabungen, Grabenöffnungen, Abbruch- und Baggerarbeiten geeignet, sowie für alle Anwendungen in Städten und auf kleineren Baustellen.
W pobliżu: Hamburg, Osnabrück, Kiel, Berlin, Frankfurt am Main, Wiesbaden, Stuttgart, Darmstadt, Ludwigsburg, Augsburg, Kempten, Nürnberg
Id produktu portalu wynajmu: 3354400
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1400.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 1400.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | Kg |
| Nośnik (min./maks.) | 19.0 to |
| Nośnik (min./maks.) | 35.0 to |
| Wymiary | 680 W x 1130 L x 1375 H LxWxH |
| Bar | 350 bar |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 250 Meter |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 350 Meter |
| Anbaugerät für | Koparka |
| producent | MB Crusher |
| Model | MB-R900 |
Filmy
Arkusze danych i pliki do pobrania
Filmy
Filmy
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: MB Deutschland GmbH