Kompaktbagger Mecalac 8MCR wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Kompaktbagger Mecalac 8MCR, Gewicht 7200 kg, Grabtiefe 370 cm.
Die MECALAC MCR Serie ist die intelligente Verbindung eines Kompaktbaggers mit einem Kompaktlader. Der Wechsel zwischen Baggerbetrieb und Laderbetrieb ist innerhalb einer Sekunde möglich und macht die MCR Serie zu einer Weltsensation!
Mit dem 8 MCR und seiner erhöhten Förderleistung unserer innovativen Skid-Raupenbagger Serie MCR können Sie schon mehr bewegen, als mit dem Einstiegsmodell. Mit einem Gewicht von 7,2 Tonnen und einer maximalen Reichweite von 6,75 Metern schafft er mehr. Auch die Hubleistung mit Palettengabel ist höher.
W pobliżu: Hannover, Bad Oeynhausen, Minden, Hameln, Rinteln, Petershagen, Bünde, Bad Nenndorf, Hessich Oldendorf, Wunstorf
Id produktu portalu wynajmu: 3532340
Technische Daten
| Waga operacyjna | 7200 Kg |
| Głębokość kopania | 370 cm |
| Udźwig maks. | 2500 Kg |
| Moc silnika (PS) | 75 PS |
| Moc silnika (KW) | 55 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Szerokość | 2100 mm |
| producent | Mecalac |
| Model | 8MCR |
Niewiążące zapytanie o zakup
Kompaktbagger Mecalac 8MCR
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kompaktbagger Mecalac 8MCR, Gewicht 7200 kg, Grabtiefe 370 cm.
Die MECALAC MCR Serie ist die intelligente Verbindung eines Kompaktbaggers mit einem Kompaktlader. Der Wechsel zwischen Baggerbetrieb und Laderbetrieb ist innerhalb einer Sekunde möglich und macht die MCR Serie zu einer Weltsensation!
Mit dem 8 MCR und seiner erhöhten Förderleistung unserer innovativen Skid-Raupenbagger Serie MCR können Sie schon mehr bewegen, als mit dem Einstiegsmodell. Mit einem Gewicht von 7,2 Tonnen und einer maximalen Reichweite von 6,75 Metern schafft er mehr. Auch die Hubleistung mit Palettengabel ist höher.
W pobliżu: Hannover, Bad Oeynhausen, Minden, Hameln, Rinteln, Petershagen, Bünde, Bad Nenndorf, Hessich Oldendorf, Wunstorf
Id produktu portalu wynajmu: 3532340
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 7200 Kg |
| Głębokość kopania | 370 cm |
| Udźwig maks. | 2500 Kg |
| Moc silnika (PS) | 75 PS |
| Moc silnika (KW) | 55 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Szerokość | 2100 mm |
| producent | Mecalac |
| Model | 8MCR |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: MBN Agentur und Mietservice L. Hoppe GmbH