Details
Der 15MC ist ein kompaktes Kraftpaket, das sehr nah an der Raupenkante arbeiten kann und gleichzeitig über einen außergewöhnlich großen Arbeitsbereich von 9 Metern Reichweite verfügt.
Nasz numer referencyjny: S009838
W pobliżu: Münster, Dülmen, Warendorf, Emsdetten, Greven, Coesfeld, Lüdinghausen, Senden, Telgte, Steinfurt
Id produktu portalu wynajmu: 3437931
Technische Daten
| Waga operacyjna | 14780 Kg |
| Szerokość | 2500 mm |
| Wymiary | Heckschwenkradius 1570 mm, Höhe LxWxH |
| Głębokość kopania | 473 cm |
| Silnik | Diesel |
| Moc silnika (KW) | 100 KW |
| Moc silnika (PS) | 136 PS |
| producent | Mecalac |
| Model | 15MC |
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka gąsienicowa Mecalac 15 MC
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Der 15MC ist ein kompaktes Kraftpaket, das sehr nah an der Raupenkante arbeiten kann und gleichzeitig über einen außergewöhnlich großen Arbeitsbereich von 9 Metern Reichweite verfügt.
Nasz numer referencyjny: S009838
W pobliżu: Münster, Dülmen, Warendorf, Emsdetten, Greven, Coesfeld, Lüdinghausen, Senden, Telgte, Steinfurt
Id produktu portalu wynajmu: 3437931
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 14780 Kg |
| Szerokość | 2500 mm |
| Wymiary | Heckschwenkradius 1570 mm, Höhe LxWxH |
| Głębokość kopania | 473 cm |
| Silnik | Diesel |
| Moc silnika (KW) | 100 KW |
| Moc silnika (PS) | 136 PS |
| producent | Mecalac |
| Model | 15MC |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Vermieterpool KO