Details
Mobilbagger Mecalac 9 MWR, Gewicht 7900 kg, Grabtiefe 350 cm, Transporthöhe 2830 mm,
Die Kombination der Vorteile von Mobil- und Raupenbaggern hat zu einer einzigartigen Lösung von Mecalac geführt, die Mobilität, Vielseitigkeit, Stabilität und somit Sicherheit, Zugänglichkeit, einfaches Fahren, Hubleistung und Rentabilität vereint.
Nasz numer referencyjny: S007990
W pobliżu: Dortmund, Essen, Duisburg, Bochum, Herne, Gelsenkirchen, Bottrop, Iserlohn, Unna, Lüdinghausen, Hagen
Id produktu portalu wynajmu: 3437704
Technische Daten
| Waga operacyjna | 7900 Kg |
| Szerokość | 2310 mm |
| Głębokość kopania | 350 cm |
| Silnik | Diesel |
| Moc silnika (KW) | 55 KW |
| Moc silnika (PS) | 75 PS |
| producent | Mecalac |
| Model | 9 MWR |
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka mobilna Mecalac 9 MWR
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Mobilbagger Mecalac 9 MWR, Gewicht 7900 kg, Grabtiefe 350 cm, Transporthöhe 2830 mm,
Die Kombination der Vorteile von Mobil- und Raupenbaggern hat zu einer einzigartigen Lösung von Mecalac geführt, die Mobilität, Vielseitigkeit, Stabilität und somit Sicherheit, Zugänglichkeit, einfaches Fahren, Hubleistung und Rentabilität vereint.
Nasz numer referencyjny: S007990
W pobliżu: Dortmund, Essen, Duisburg, Bochum, Herne, Gelsenkirchen, Bottrop, Iserlohn, Unna, Lüdinghausen, Hagen
Id produktu portalu wynajmu: 3437704
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 7900 Kg |
| Szerokość | 2310 mm |
| Głębokość kopania | 350 cm |
| Silnik | Diesel |
| Moc silnika (KW) | 55 KW |
| Moc silnika (PS) | 75 PS |
| producent | Mecalac |
| Model | 9 MWR |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Vermieterpool KO