Details
Bagger Mecalac 8MCR, Gewicht 7200 kg, Grabtiefe 370 cm, Transporthöhhe 2770 mm, Breite 2110 mm,
Nasz numer referencyjny: S000876
W pobliżu: Köln, Aachen, Düren, Jülich, Eschweiler, Heerlen, Kerpen, Erftstadt, Frechen, Bergheim
Id produktu portalu wynajmu: 3438902
Technische Daten
| Waga operacyjna | 7200 Kg |
| Głębokość kopania | 370 cm |
| Szerokość | 2110 mm |
| Moc silnika (PS) | 75 PS |
| Moc silnika (KW) | 55 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| producent | Mecalac |
| Model | 8MCR |
Niewiążące zapytanie o zakup
Mecalac 8MCR
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Bagger Mecalac 8MCR, Gewicht 7200 kg, Grabtiefe 370 cm, Transporthöhhe 2770 mm, Breite 2110 mm,
Nasz numer referencyjny: S000876
W pobliżu: Köln, Aachen, Düren, Jülich, Eschweiler, Heerlen, Kerpen, Erftstadt, Frechen, Bergheim
Id produktu portalu wynajmu: 3438902
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 7200 Kg |
| Głębokość kopania | 370 cm |
| Szerokość | 2110 mm |
| Moc silnika (PS) | 75 PS |
| Moc silnika (KW) | 55 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| producent | Mecalac |
| Model | 8MCR |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Hans Warner GmbH Baumaschinen & Baugeräte